Umelci / Značky

CD AQUARIUS - CD & Vinyl Shop - Merch Tričká - Vstupenky

 


 

Doručenie na Výdajné Miesta Packeta

 


 

Feb. 2023

  

Dôležité upozornenie - zmeny v systéme Ticketportal.sk

Končíme s Ticketportalom!


Od 1.2.2023 prichádza k zmene pri predaji vstupeniek na kamenných pobočkách v sieti Ticketportal (a teda aj na našom predajnom mieste). Predajca je povinný od zákazníka vyžadovať úhradu tzv. Manipulačného poplatku vo výške 2,- Eurá za každú zakúpenú vstupenku zo systému Ticketportal. Tento poplatok však nie je súčasťou prípadnej refundácie (vrátenia vstupného) ak sa podujatie zmení/preloží/zruší/neuskutoční... Tento Manipulačný poplatok nie je príjmom predajného miesta, ale celý prináleží spoločnosti Ticketportal na pokrytie ich nákladov s Archiváciou a Manipuláciou s papierovými vstupenkami. Pri online nakupovaní vstupeniek tento poplatok odpadá. Z tohto dôvodu prestávame predávať vstupenky v systéme Ticketportal. Ospravedlňujeme sa našim zákazníkom za uvedenú zmenu, z ktorej nemáme vôbec žiadnu radosť. 


 

 

700 LP a 3000 CD titulov

 

 

Naša otváracia doba od 13. Decembra 2021:

PON-PIA od 9:00 do 17:30

SOB od 9:00 do 12:00


 


Tešíme sa na Vašu návštevu!

CDAQUARIUS

 

 


 

Okt. 2021

 

Situácia ohľadom COVID-19 a predpredaj/ storná/ refundácia vstupeniek.

 

Niektoré podujatia majú náhradný termín a vstupenky zostávajú v platnosti, niektoré ešte nemajú určený presný spôsob riešenia a pre veľkú časť eventov sa vracia vstupné (na mieste, kde ste vstupenky zaplatili).


Upozornenie: Niektoré podujatia majú spôsob refundácie formou Voucheru!

Ak ste si na niektorej pobočke, predajnom mieste Ticketportalu zakúpili vstupenky - napr. Ticketportal: Lenny Kravitz - nevracia sa hotovosť, ale dostanete Voucher - postup ako to prebieha nájdete TU.

Potrebné je založiť si online konto na ticketportal.sk a následne požiadať o Voucher - postup TU.

Platí to však len pre niektoré podujatia, pre mnohé vraciame vstupné v hotovosti - teda ak ste si pôvodné vstupenky zakúpili na našej predajni (tel.: (033) 5511229, otvorené od 9:00-17:30).


Ak ste si pôvodne zakúpili vstupenky online (napr. Home Ticket) - platili ste priamo prevádzkovateľovi systému, toho žiadajte aj o vrátenie vstupného, resp. o bližšie info k refundácii.


Podrobnosti o Zmenách, zrušených či preložených podujatí nájdete na stránkach jednotlivých predpredajných online systémov:

 

Ticketportal.sk/COVID-19

Ticketportal.sk/Ako vymeniť vstupenku za Voucher

Predpredaj.sk/ COVID-19

Eventim.sk/Storná

Eventim.sk - info k "Voucher pre zrušené/ preložené podujatia"

 

 


 

Music is not dead!

 


 

Copyright 2016 - 2023 © CD AQUARIUS - Rock Shop - CD & LP - Merch Tričká