Umelci / Značky

Nikto nie je dokonalý, spokojnosť našich zákazníkov v prvom rade

Úvod Obchodné podmienkyReklamácie a Výmeny

Reklamačný poriadok.

Tento reklamačný poriadok sa vzťahuje na tovar, ktorý bol zakúpený u spoločnosti Luigi, spol. s r.o. (prevádzkovateľa e-shopu cdaquarius.com) a ktorého reklamácia bola uplatnená v záručnej dobe 24 mesiacov odo dňa zakúpenia tovaru.

 

Ku každému tovaru je pri jeho dodaní kupujúcemu priložený predajný doklad, ktorý slúži zároveň ako záručný doklad.

 

Pri prevzatí tovaru je kupujúci povinný skontrolovať nasledujúce:

* či sa jedná o výrobok, ktorý bol objednaný (ak sa jedná o výrobok, ktorý nebol objednaný, tovar radšej nerozbalujte, neotvárajte, neskúšajte)
* či je výrobok v neporušenom stave, tzn. či nemá zjavnú vadu
* či fungujú všetky jeho jednotlivé časti

Záruka sa nevzťahuje na vady tovaru spôsobené nesprávnym používaním, skladovaním alebo poškodením tovaru kupujúcim.

 

Vrátenie tovaru:

Ak sa rozhodnete odstúpiť od nákupu, ak reklamujete tovar či ho vraciate späť v zákonnej lehote, prosím vložte k tovaru do balíka kópiu dokladu + Použite prosím tento formulár "Odstúpenie od zmluvy do 14 dní". Na sprievodný list uveďte vašu adresu, telefón, e-mail a spôsob, akým chcete vrátiť peniaze (zloženkou alebo prevodom na Váš účet).

 

Výmena tovaru:

Ak po obdržaní zásielky zistíte, že tovar, ktorý ste si objednali nie je úplne podľa vaších predstáv, máte možnosť ho vymeniť alebo vrátiť. K tovaru priložte doklad o nákupe (kópiu) a použite, prosím, tento formulár "Vrátenie, či výmena tovaru do 14 dní" (uveďte detaily, velkosť a cenu, vrátený výrobok môžete vymeniť za akýkoľvek tovar z ponuky nášho eshopu). Ak bude cena vybraného tovaru vyššia, zostávajúcu časť doplatíte pri prevzatí zásielky. Ak bude cena nižšia ako produkt, ktorý posielate na výmenu, peňažný rozdiel Vám vrátime. Do sprievodného listu uveďte takisto Vašu adresu, telefón, e-mail a číslo účtu, na ktorý chcete peniaze vrátiť. Ak nemáte účet, peniaze Vám budú vrátené formou zloženky.


Reklamovaný tovar a výmenu tovaru je kupujúci povinný uplatniť za vyššie uvedených podmienok na tejto adrese:
Luigi, spol. s r.o.

prevádzka CD AQUARIUS

Štefánikova ulica č. 5
91701 Trnava

(tel. 033 5511229)

 


 

Music is not dead!


 

Copyright 2016 - 2024 © CD AQUARIUS - Rock Shop - CD & LP - Merch Tričká